Scan code (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Open
is: Opna

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Close
is: Loka

en: Language code
is: Tungumálskóði
