Scan code (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Open
lt: Atvira

en: Custom
lt: Savitas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Patterns
lt: Šablonai
