Scan code (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Open
sk: Otvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Patterns
sk: Vzory
