Scan code (8.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Open
hr: Otvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Patterns
hr: Obrasci
