Scan code (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Open
ru: Открыть

en: Custom
ru: Собственная

en: Close
ru: Закрыть

en: Language code
ru: Код языка

en: Patterns
ru: Шаблоны
