Scan code (8.x-1.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ug: يىپىش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Close
ug: يېپىش

en: Language code
ug: تىل كودى
