Scan code (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Patterns
el: Πρότυπα
