Scan code (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: Open
fr: Ouvert

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Close
fr: Fermer

en: Delay
fr: Délai

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Patterns
fr: Motifs
