Scan code (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Open
he: פתוח

en: Custom
he: מותאם

en: Close
he: סגירה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Patterns
he: דפוסים
