Scan code (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: Open
ja: オープン

en: Custom
ja: カスタム

en: Close
ja: 閉じる

en: Delay
ja: 遅延

en: Language code
ja: 言語コード

en: Patterns
ja: パターン
