Scan code (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Open
km: បើក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Close
km: បិទ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
