Scan code (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Open
ro: Deschideți

en: Custom
ro: Personalizat

en: Close
ro: Închideți

en: Language code
ro: Codul limbii
