Scan code (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Open
ar: مفتوح

en: Custom
ar: مخصص

en: Close
ar: إغلاق

en: Language code
ar: رمز اللغة
