Scan code (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Open
sv: Öppen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Close
sv: Stäng

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Language code
sv: Språkkod

en: Patterns
sv: Mönster
