Scan code (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Open
da: Åben

en: Custom
da: Tilpasset

en: Close
da: Luk

en: Language code
da: Sprogkode

en: Patterns
da: Mønstre
