Scan code (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Open
eu: Ireki

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Close
eu: Itxi

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Patterns
eu: Ereduak
