Scan code (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: Open
lv: Atvērts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Close
lv: Aizvērt

en: Language code
lv: Valodas kods
