Scan code (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: Open
vi: Mở

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Close
vi: Đóng

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Patterns
vi: Các mẫu
