Scan code (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: Open
cy: Ar agor

en: Custom
cy: Addasu

en: Close
cy: Yn agos

en: Language code
cy: Côd yr iaith
