Scan code (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Open
fi: Avoin

en: Custom
fi: Oma

en: Close
fi: Sulje

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Patterns
fi: Sisältöpolut
