Scan code (8.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
