Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: All
fi: Kaikki

en: Count
fi: Laskuri

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Undo
fi: Kumoa

en: Replace
fi: Korvaa

en: Default options
fi: Oletusasetukset

en: Content language
fi: Sisällön kieli

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: All languages
fi: Kaikki kielet

en: Processed @current out of @total
fi: Käsitelty @current / @total

en: Entity field
fi: Entiteetin kenttä
