Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: view
kk: карау

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: edit
kk: түзету

en: All
kk: Барлық

en: Count
kk: Саны

en: Operation
kk: Операция

en: Undo
kk: Қайтару

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: All languages
kk: Барлық тілдер
