Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: view
pt: ver

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: edit
pt: editar

en: All
pt: Todos

en: Count
pt: Contagem

en: Operation
pt: Operação

en: Undo
pt: Desfazer

en: Replace
pt: Substituir

en: Default options
pt: Opções predefinidas

en: Content language
pt: Idioma do conteúdo

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: All languages
pt: Todos os idiomas

en: Entity field
pt: Campo de entidade

en: Field: @field
pt: Campo: @field

en: Enabled entity types
pt: Tipos de entidade ativados
