Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: view
ro: afișează

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: edit
ro: modifică

en: All
ro: Toate

en: Count
ro: Contor

en: Operation
ro: Operație

en: Default options
ro: Opţiuni implicite

en: Content language
ro: Limba de conținut

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: All languages
ro: Toate limbile
