Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: view
ta: நோக்குக

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Undo
ta: அ-செய்
