Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: edit
bn: সম্পাদন

en: All
bn: সমস্ত

en: All languages
bn: সকল ভাষা
