Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: edit
sq: ndrysho

en: All
sq: Të gjitha

en: Count
sq: Numri

en: Operation
sq: Veprimi

en: Undo
sq: Anullo

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: All languages
sq: Të gjitha gjuhët
