Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: view
te: వీక్షించు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: edit
te: మార్చు

en: All
te: అన్నీ

en: Count
te: లెక్క

en: All languages
te: అన్ని భాషలూ
