Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: view
ast: vista

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: edit
ast: editar

en: All
ast: Too

en: Count
ast: Cuenta

en: Operation
ast: Operación

en: Undo
ast: Desfacer
