Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: view
fil: tingnan

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: edit
fil: wastuhin

en: All
fil: Lahat

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: All languages
fil: Lahat ng wika
