Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: view
fr: voir

en: Search
fr: Rechercher

en: edit
fr: modifier

en: All
fr: Tout

en: Count
fr: Décompte

en: Operation
fr: Opération

en: Undo
fr: Annuler

en: Replace
fr: Remplacer

en: Default options
fr: Options par défaut

en: Enabled fields
fr: Champs activés

en: Content language
fr: Langue du contenu

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: All languages
fr: Toutes les langues

en: Processed @current out of @total
fr: @current traitées sur @total

en: Entity field
fr: Champs entité

en: Field: @field
fr: Champ : @field

en: Enabled entity types
fr: Types d'entités activés
