Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: view
id: tampilan

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: All
id: Semua

en: Count
id: Jumlah

en: Operation
id: Operasi

en: Undo
id: Batalkan

en: Replace
id: Tiban

en: Default options
id: Opsi bawaan

en: Content language
id: Bahasa konten

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: All languages
id: Semua bahasa
