Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: view
is: skoða

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: edit
is: breyta

en: All
is: Allt

en: Undo
is: afturkalla

en: Default options
is: Sjálfgildir valmöguleikar

en: All languages
is: Öll tungumál
