Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: view
ka: ნახვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: All
ka: ყველა

en: Count
ka: რაოდენობა
