Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: view
ku: پیشاندان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: All
ku: هەموو

en: Count
ku: ژمارە

en: Operation
ku: کردار

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: All languages
ku: هه‌موو زمانه‌کان
