Source Code Editor (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Username
de: Benutzername

en: Development
de: Entwicklung

en: File
de: Datei

en: Size
de: Größe

en: Password
de: Passwort

en: Advanced
de: Erweitert

en: Return
de: Zurück

en: About
de: Über

en: Last Modified
de: Zuletzt geändert

en: FTP Access Credentials
de: FTP-Zugangsdaten
