Source Code Editor (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Last Modified
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾಗಿದ್ದು
