Source Code Editor (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Development
sk: Vývoj

en: File
sk: Súbor

en: Size
sk: Veľkosť

en: Password
sk: Heslo

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: About
sk: Informácie o
