Source Code Editor (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: File
gl: Ficheiro

en: Size
gl: Tamaño

en: Password
gl: Contrasinal

en: Host
gl: Anfitrión

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Port
gl: Porto

en: About
gl: Información
