Source Code Editor (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Username
id: Nama pengguna

en: Development
id: Pengembangan

en: Size
id: Ukuran

en: Password
id: Sandi

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: About
id: Tentang
