Source Code Editor (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Username
no: Brukernavn

en: Development
no: Utvikling

en: File
no: Fil

en: Size
no: Størrelse

en: Password
no: Passord

en: Host
no: Vert

en: Advanced
no: Avansert

en: About
no: Om
