Source Code Editor (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Development
nn: Utvikling

en: File
nn: Fil

en: Password
nn: Passord
