Source Code Editor (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: File
si: ගොනුව

en: Password
si: මුරපදය
