Source Code Editor (8.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Size
dz: ཚད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Host
dz: ཧོསཊི།
