Source Code Editor (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Username
he: שם משתמש

en: Development
he: פיתוח

en: File
he: קובץ

en: Size
he: גודל

en: Password
he: סיסמה

en: Host
he: שם שרת

en: Advanced
he: מתקדם

en: Port
he: פורט

en: About
he: אודות
