Source Code Editor (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Development
it: Sviluppo

en: Size
it: Dimensione

en: Advanced
it: Avanzate

en: Port
it: Porta

en: About
it: Informazioni
