Source Code Editor (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: File
ku: پەڕگە

en: Size
ku: قەبارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Port
ku: دەروازە

en: About
ku: دەربارە
