Source Code Editor (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Host
ne: होस्ट

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: About
ne: बारेमा
