Source Code Editor (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Username
ur: اسم صارف

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: File
ur: فائل

en: Size
ur: حجم

en: Password
ur: کلمۂ شناخت
